KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji
architektura krajobrazu inżynieria środowiska inżynieria i gospodarka wodna gospodarka przestrzenna geodezja i kartografia

Dostępne Licencje

Microsoft Imagine for Students

Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji uczestniczy w programie Microsoft Imagine (dawniej: Microsoft DreamSpark), dzięki któremu może udostępniać studentom oraz pracownikom do celów edukacyjnych oprogramowanie firmy Microsoft.

Dostęp do oprogramowania
W celu uzyskania dostępu do zasobów należy zgłosić się z ważną legitymacją studencką oraz wypełnionym formularzem do administratora systemu, którym jest:


mgr inż. Piotr Dul
Pracownia Komputerowa Kierunku Inżynierii Środowiska
al. Mickiewicza 24/28, Kraków
pokój 532 (pokój pomiędzy salami komputerowymi)
tel. 12 662 40 71

 

Pobierz formularz: [wersja DOC], [wersja PDF]

Strona logowania do platformy Microsoft Imagine.

 

Ponadto informujemy, że jako użytkownicy systemu Microsoft Imagine zobowiązujecie się Państwo do przestrzegania zasad określonych w Licencji (EULA).

W szczególności zgadzacie się Państwo na wykorzystywania aplikacji pobranych z platformy Microsoft Imagine jedynie do celów dydaktycznych i naukowych. Co do zasady, zabronione jest wykorzystywanie omawianego oprogramowania do celów komercyjnych. Ponadto, pobranie i instalacja udostępnionego na platformie Microsoft Imagine systemu operacyjnego winna być przeprowadzona przede wszystkim w celach związanych z nauką oraz wspieraniem badań wykorzystujących technologię Microsoft. Wszelkie inne wykorzystywanie systemu operacyjnego, np. do ogólnego użytku, należy uważać za niezgodnie z Licencją.
PROGRAM AKADEMICKI “Bentley”

Uniwersytet Rolniczy należy do Programu Akademickiego “Bentley”. To gwarantuje dostęp do ponad 50 produktów Bentley takich jak: MicroStation, STAAD.Pro, Multiframe Maxsurf, WaterGEMS itp. oraz wielu więcej do użytku uczelnianego jak i również domowego. Wraz z przynależnoscia do Programu Akademickiego “Bentley”-a studenci maja mozliwość zdobycia podstaw wiedzy (o programach) do pracy w zawodzie, nauczyciele będą w stanie wykorzystać technologię w celu wzmocnienia podstawowej wiedzy dyscyplinarnej, a firmy ( przyszli pracodawcy) będą mieć dostęp do absolwentów o podwyższonych umiejętnościach.

Poprzez “STUDENTserver” uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać osobisty dostęp do tego samego potężnego oprogramowania, które jest używane przez specjalistów w dziedzinie infrastruktury, wraz z zasobami edukacyjnymi, które pomogą im osiagnac cel. Możesz uczyć się zawsze i wszędzie, gdzie chcesz, po to , aby potem zaprezentować swoją wiedzę technologiczną przed przyszlym pracodawcą. STUDENTserver jest twoją bazą do wielu filmów szkoleniowych , praktycznych podręczników do ćwiczeń i oraz programów do oceny wlasnych umiejętności. Więcej informacji można znaleźć w załączonej broszurze. Aby uzyskać dostęp do STUDENTserver, potrzebujesz unikalnego kodu Szkoly (Uniwersytetu) . Poniżej znajduje się unikalny kod dla Uniwersytetu Rolniczego:

eLPtjj6yMFR3qH/A/krD9I7vEQcpP5Y+yVNtiYELWshp7URHvVL0QQ==

Podziel się tymi szczegółami ze wszystkimi swoimi studentami i innymi kolegami z Wydziału, daj im możliwość by w pełni wykorzystać to co stworzyliśmy.

Instrukcja do sciągnięcia produktów firmy Bentley:

1. Obejrzyj poniższe wideo, które pomoże Ci zrozumieć proces aktywacji. https://www.youtube.com/watch?v=oDuNbMGNFSI

2. Otwórz w przeglądarce internetowej poniższy link: http://apps.bentley.com/studentserver/home/index

3. Kliknij “Register” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować swoje konto.
Należy podać: Kod szkoly (Kopiuj/wklej kod by uniknąć błędów.)
E-mail (działający!)
Imię i Nazwisko

Po zaznaczeniu, pojawi sie okienko z obrazkami do wybrania. Zaznacz wedlug instrukcji.
Zaznacz jesli chcesz otrzymywac informacje o programach Bentley
Zaznacz, że zapoznales się z warunkami użytkowania (OBOWIĄZKOWE)
WYŚLIJ

4. Po skonfigurowaniu konta możesz w każdej chwili przejść do strony STUDENTserver, zalogować się, a następnie pobrać dowolne z 50 programów na swój komputer.


Kontakt:
mgr inż. Piotr Dul
tel: 12-662-4071
e-mail: piotr.dul@urk.edu.pl

Kontakt:
mgr inż. Iwona Chrobak
tel: 12-662-4516
e-mail: iwona.chrobak@urk.edu.pl

 

Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji, Al. Mickiewicza 24/28, 30-059 Kraków, tel. 12 662 41 65, fax. 12 633 11 70 , 2009-2018    Redaktor    Polityka cookies